Premietanie - zoznam kín

14. 9. – Piešťany – Kino Fontána (MFF Cinematik)

15. 9. – Bratislava – Kino Mladosť

15. 9. – Bratislava – Artkino za zrkadlom

15. 9. – Trnava – Kino Hviezda

15. – 21. 9 – Bratislava – CINEMAX BORY

16. 9. – Bratislava – Kino Lumière

16. 9. – Trebišov – Mestské kino Slávia

17. 9. – Bratislava – Kino Lumière

17. 9. – Námestovo – Kino Kultúra

18. 9. – Bratislava – Kino Lumière

18. 9. – Trnava – Kino Hviezda

18. 9. – Modra – Kino MIER

18. 9. – Humenné – Kino FAJN

18. 9. – Stropkov – Kino Stropkov

19. 9. – Ružomberok – Kino Kultúra

19. 9.  – Prešov – KINO STAR

19. – 21. 9 – Košice – Ster Century Cinemas

19. – 21. 9. – Žilina – Ster Century Cinemas

19. – 21. 9. – Prievidza – Ster Century Cinemas

19. – 21. 9. – Spišská Nová Ves – Ster Century Cinemas

20. 9. – Košice – Kino Úsmev
(+ diskusia s režisérom a Pavlom Hricom)

20.9. – Košice – CINEMAX KOŠICE OPTIMA

20. 9. – Žilina – CINEMAX Žilina

20. 9. – Trnava – CINEMAX TRNAVA MAX

20. 9 – Trenčín – CINEMAX Trenčín

20. 9. – Nitra – CINEMAX NITRA

20. 9. – Dunajská Streda – CINEMAX Dunajska Streda

20. 9 – Poprad – CINEMAX POPRAD

20. 9 – Prešov – CINEMAX PREŠOV MAX

20. 9 – Skalica – CINEMAX SKALICA

20. 9. – Martin – CINEMAX MARTIN TULIP

20. 9. – Trnava – Kino Hviezda

20. 9. – Pezinok – Dom kultúry Pezinok

20. 9. – Spišská Nová Ves – Kino MIER

20. 9. – Partizánske – Panoramatické 3D kino

20. – 21. 9 – Nitra – MLYNY CINEMAS

21. 9. – Bratislava – Kino Mladosť
(+ diskusia s režisérom S. Zrebným)

20. 9. – Košice – CINEMAX KOŠICE OPTIMA

21. 9. – Zvolen – KINO STAR

21. 9. – Lučenec – KINO STAR

21. 9. – Galanta – Kino DK

21. 9. – Michalovce – Kino Centrum

21. 9. – Vranov nad Topľov – Kino Mladosť

21. 9. – Liptovský Mikuláš – Golden Apple Cinema

22. 9. – Bratislava – Kino Lumière

24. 9. – Bratislava – Kino Mladosť

24. 9. – Trebišov – Mestské kino Slávia

26. 9. – Košice – Kino Úsmev

27. 9. – Bratislava – Kino Film Europe

28. 9. – Sereď – Kino Nova

29. 9. – Liptovský Mikuláš – Kino NICOLAUS

29. 9. – Bratislava-Rusovce – Kino SĽUK
(+ diskusia s historikom P. Dubovským a režisérom S. Zrebným)

2. 10. – Krupina – Kino Kultúra

2. 10. – Bratislava – Kino Mladosť

2. 10. – Bratislava – Kino Film Europe

3. 10. – Bardejovské Kúpele – Kino Žriedlo

5. 10. – Nové Mesto nad Váhom – Kino Považan

8. 10. – Stupava – Kino Kultúra
(+ diskusia s režisérom S. Zrebným)

8. 10. – Senica – Kino Mladosť

8. 10. – Bratislava – Kino Mladosť

9. 10. – Senica – Kino Mladosť

10. 10. – Bratislava – Dom Quo Vadis
(+ diskusia s režisérom S. Zrebným)

15. 10. – Bratislava – Kino Film Europe

16. 10. – Sabinov – Kino Torysa

18. 10. – Šaľa – Kino DK Šaľa
(+ diskusia s režisérom S. Zrebným)

24. 10. – Bratislava – UPeCe Mlynská Dolina
(+ diskusia s režisérom S. Zrebným)

25. 10. – Zlaté Moravce – Kino Tekov
(+ diskusia s režisérom S. Zrebným)

26. 10. – Zlaté Moravce – Kino Tekov

26. 10. – Kežmarok – Filmový klub Iskra
(+ diskusia s F. Mikloškom, historikom F. Neupauerom a režisérom S. Zrebným)

28. 10. – Trstená –Kino Mier
(+ diskusia s režisérom S. Zrebným a členom „tajnej cirkvi“ A. Maslaňákom)

30. 10. – Brezno – Kino Mostár

2. 11. – Brezno – Kinoklub Tatra

4. 11. – Stupava – Kino Kultúrka Stupava
(+ diskusia po filme)

16. 11. – Levoča – Kino Úsmev

17. 11. – Modra – Kino MIER

24. 11. – Kežmarok – Kino Iskra

26. 11. – Piešťany – Kino Fontána

1. 12. – Svätý Jur – AINova  (18:00)
(+ diskusia s F. Mikloškom a historikom F. Neupauerom)

13. 12. – Žilina – Stanica Žilina-Záriečie
(+ diskusia s F. Mikloškom a režisérom S. Zrebným)